Certyfikacja: Higiena – ISO 22000 HACCP • Jakość – ISO 9001 • Środowisko – ISO 14001

Technologia nawilżania powietrza poprawia produktywność i samopoczucie nawet w nietypowych miejscach

Wysokociśnieniowe rozwiązania do nawilżania powietrza są najczęściej wykorzystywane w zakładach produkcyjnych i budynkach komercyjnych. Mieliśmy jednak okazję projektować i instalować nasze rozwiązania również w bardzo nietypowych miejscach. Przekonaj się, jak poradzimy sobie z twoim wyzwaniem.

Rozwiązania od firmy Airtec® pomagają w stworzeniu produktywnego środowiska w dowolnym miejscu i dowolnej sytuacji, w których występują problemy z zapyleniem powietrza, elektrycznością statyczną, wysychaniem czy nadmiernym ciepłem. Technologia nawilżania powietrza od firmy Airtec® jest wykorzystywana na statkach wycieczkowych do schładzania obszarów zewnętrznych za pomocą chłodzenia adiabatycznego. W ogrodach zoologicznych i botanicznych pomagamy zwiększyć wilgotność powietrza do poziomu odpowiedniego dla zwierząt i roślin tropikalnych.

Nasze instalacje służyły również do tworzenia efektów wizualnych, np. w parkach rozrywki, gdzie pomagały w stworzeniu ziejącego ogniem smoka czy parującego kociołka czarownicy. Na arenach sportowych nasze rozwiązania zapewniają chłodzenie, ale również efektowną ścianę dymu stworzoną wyłącznie w oparciu o parę wodną.

Wszędzie tam, gdzie kontrola wilgotności jest ważną kwestią, nasza wiedza oraz wieloletnie doświadczenie przybliżają cię do uzyskania idealnego, perfekcyjnie zintegrowanego rozwiązania.

Jeżeli chcesz skorzystać z naszego doświadczenia, wystarczy że do nas zadzwonisz lub wyślesz nam e-maila.

Skontaktuj się z nami już dziś i dowiedz się więcej