Certyfikacja: Higiena – ISO 22000 HACCP • Jakość – ISO 9001 • Środowisko – ISO 14001

System czystej wody RO

System odwróconej osmozy (RO) firmy Airtec® opiera się na procesie demineralizacji. Nasz system odwróconej osmozy to idealne rozwiązanie dla ciebie, jeżeli oczekujesz wysokiej jakości wody.

Jak działa odwrócona osmoza?

Zadanie ciśnienia przekraczającego poziom ciśnienia osmotycznego wymusza przepływ wody przez membranę zbudowaną z mikroskopijnych porów – mniejszych niż bakteria czy wirus, które zostaną zatrzymane na filtrze. Z wody usuwanych jest 98% cząstek stałych i potencjalnie 100% bakterii.

Zawsze zalecana w instalacjach kanałowych

Zalecamy stosowanie oczyszczania wody metodą odwróconej osmozy (RO) w każdym naszym systemie – kanałowym i do pomieszczeń (In-room). Odwrócona osmoza polecana jest szczególnie w systemach kanałowych, wyposażonych w centrale wentylacyjne. Aby dowiedzieć się więcej, prosimy o kontakt.

Typy produktów

Firma Airtec® oferuje cztery różne typy systemów RO do kontrolowanych środowisk czystej wody.

  • RO Inline™ 300 zapewnia przepływ czystej wody o natężeniu średnio 300 l/godz. w temperaturze 15°C.
  • RO Inline™ 500 zapewnia przepływ czystej wody o natężeniu średnio 500 l/godz. w temperaturze 15°C.
  • System oczyszczania wody RO Plus™ Pure Water System z 1, 2 lub 3 membranami oraz całkowitą produkcją wody na poziomie 900 l/godz.
  • System oczyszczania wody RO Basic™ Pure Water System jest przeznaczony dla użytkowników oczekujących wydajności nieprzekraczającej 180 l/godz.

 

KARTA PRODUKTU RO INLINE >>
KARTA PRODUKTU RO BASIC/PLUS >>

Skontaktuj się z nami już dziś i dowiedz się więcej