Certyfikacja: Higiena – ISO 22000 HACCP • Jakość – ISO 9001 • Środowisko – ISO 14001

Airtec® Academy

Za kulisami, kiedy Airtec® instaluje i obsługuje system nawilżania powietrza

Czy chcesz dowiedzieć się więcej o instalacji i inżynierii w systemie nawilżania powietrza? Airtec® Academy to seria filmów pokazujących naszą instalację, uruchomienie i serwis systemu nawilżania powietrza.

Airtec® Academy zaprasza do śledzenia poszczególnych kroków w instalacji, uruchomieniu i serwise jednego z naszych systemów nawilżania. W ten sposób technicy i firmy rozwarzające korzyści wynikające z urzytkowania systemu nawilżania powietrza mogą lepiej zrozumieć działanie takich systemów. Propozycję kierujemy zarówno do firm rozwarzających nawiązanie z nami współpracy na zasadach dystrybucji, jak i uzyskanie licencji do serwisowania i bierzącego utrzymania naszych systemów.

Prezentowane filmy stanowią wewnętrzne materiały szkoleniowe dla pracowników i dystrybutorów Airtec, obecnie natomiast pragniemy udostępnić je wszystkim zainteresowanym.

Program szkoleniowy wideo powstał we współpracy z przedstawicielami Airtec®

Airtec® Academy składa się z serii filmów, które ukazują poszczególne etapy konfiguracji i uruchomienia systemu nawilżania powietrza Airtec®.

Airtec® zawsze stosuje ustrukturyzowane i skrupulatne podejście podczas planowania i instalowania systemu. Mamy nadzieję, że Airtec® Academy da wgląd w nasz sposób pracy - a także przybliży aspekty pracy z samymi systemami.

Wraz z uruchomieniem Airtec® Academy chcemy inspirować i edukować naszych partnerów, aby byli dobrze przygotowani do rozpoczęcia nowego projektu – pragniemy ukazać systematycznością naszego podejścia i dobre praktyki w pracy z samymi systemami. Niniejsze materiały mają na celu inspirowanie, samodzielnie nie zapewniają natomiast kompleksowego szkolenia.

Wszystkie wymienione czynnosci muszą zostać każdorazowo wykonane przez dedykowany personel Airtec®, lub autoryzowanych przedstawicieli.

Instalacja i serwis systemu nawilżania powietrza Airtec® będą zawsze wykonywane przez lokalny personel Airtec®, lub autoryzowanych przedstawicieli.

Chcesz dołączyć ? Oto jak.

Chcesz dołączyć ? Oto jak.

Pierwsza seria filmów w Akademii Airtec® jest już dostępna online na naszej stronie internetowej. Trwają prace nad kilkoma filmami, w których bardziej szczegółowo omawiamy naszą ocenę projektu i obsługę urządzeń.

Abyś mógł uzyskać dostęp do naszych materiałów, musimy najpierw dowiedzieć się trochę o Tobie i Twojej firmie. Wypełnij ten formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i zapewniamy dostęp do Akademii Airtec®. 

Po uzyskaniu dostępu możesz swobodnie przeglądać i wykorzystywać materiały jako źródło inspiracji.

Dołącz do Airtec® Academy

 
 

Ocena obiektu Airtec: podstawa każdego projektu

 
 

Podstawą wszystkich prac nad systemem nawilżania powietrza jest to, co nazywamy oceną obiektu.

Abyśmy mogli rekomendować odpowiedni dobór systemu nawilżania dla firmy lub budynku komercyjnego, ważne jest, abyśmy najpierw zbadali docelowy obiekt. Ocena projektu jest wynikiem naszej oceny samego budynku, niezależnie od tego, czy jest to zakład produkcyjny, czy budynek komercyjny, np. biurowy lub muzeum.

Tylko wtedy, gdy ocena docelowego miejsca instalacji jest gotowa, możemy bezpiecznie określić prawidłową ilość wody, lokalizację poszczególnych dysz i rozpylaczy, wymagania dotyczące jakości wody i tak dalej - jest to niezwykle ważny element pracy, który należy wykonać każdorozowo na wstępie.

Ocena obiektu jest usługą, świadczoną bezpłatnie.

Możesz przeczytać więcej o naszej ocenie tutaj >>

 
 
 

Airtec® SystemGuide

 
 

SystemGuide firmy Airtec to jedno z głównych (pecz nie jedyne), źródło wiedzy na temat wszystkich czynności związanych z instalacją, obsługą i konserwacją, systemu nawilżania powietrza Airtec®. Zapewnia instrukcje kontroli jakości wody oraz szczegółowe opisy i dane techniczne dla wszystkich elementów systemu nawilżania powietrza.

SystemGuide zapewnia naszym partnerom dostęp do informacji technicznych związanych z częściami zamiennymi, listami kontrolnymi, uruchomieniem systemu oraz wiele innych.

Część naszego kompendium, jako inspirację, możesz pobrać tutaj >>

 

 

Powiązane artykuły